CHCESZ SPRZEDAĆ, KUPIĆ
LUB WYNAJĄĆ NIERUCHOMOŚĆ?

Jako Twój pośrednik gwarantuję, że:

Sprzedasz z zyskiem

Wycenię, znajdę nabywcę i zyskownie sprzedam Twoją nieruchomość. Sposób w jaki prezentujesz nieruchomość do sprzedaży musi być inny niż ten, w który prezentuje się ona na co dzień. Pomogę przygotować ją do sprzedaży tak, aby uzyskać maksymalną cenę w stosunku do jej wartości.

Kupisz okazyjnie

Wyszukam i znajdę nieruchomość idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Wynegocjuję najlepszą cenę i podpowiem jaka forma zakupu i finansowania będzie najkorzystniejsza. Otrzymasz odpowiedź na każde nurtujące Ciebie pytanie.

Wynajmiesz

Znajdę najemcę lub nieruchomość dla Ciebie. Pomogę ustalić cenę zadowalającą dla obu stron. Załatwię wszelkie formalności związane z wynajmem od dokumentacji po przeprowadzkę. Dobra znajomość branży i rynku lokalnego daje mi wielką przewagę.

Dobry pośrednik pozwala na szybki i bezproblemowy przebieg transakcji. Wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, zdobyta wiedza i zaangażowanie są zdecydowaną przewagą, dzięki której osiągniesz zakładane przez siebie celu, a nawet więcej.
Jestem po to, abyś zawarł umowę na najkorzystniejszych warunkach i w bezpieczny sposób. Jako doświadczony pośrednik uczestniczę w każdym z procesów składowych sprzedaży lub poszukiwania nieruchomości. Możesz liczyć na moje doświadczenie, pełne zaangażowanie i profesjonalizm.