Jak sprzedajemy?

Oglądam nieruchomość

Współpracę rozpoczniemy od obejrzenia Twojej nieruchomości. Posiłkując się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomogę Ci ustalić optymalną cenę wyjściową transakcji, a następnie uważnie przeanalizuje stan prawny nieruchomości i uszczegółowimy warunki współpracy.

Podpisuję umowę

Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków przedstawionych na spotkaniu i doprecyzowaniu szczegółów podpiszemy stosowną umowę, która stanowi jasną gwarancję przyszłej współpracy.

Dopracowuję ofertę

Nadszedł czas na wyróżnienie Twojej nieruchomości na tle innych ofert rynkowych. Kluczem jest podkreślenie jej silnych stron. Zadbam o to, by odznaczała się wyjątkowością, brakiem sztampy i zachęcała klienta do szybkiego kontaktu. W prezentowaniu nieruchomości cechuje nas niezwykła dbałość o estetykę.

Zapewniam najlepszą reklamę

Teraz Twoja oferta pojawi się w wielu portalach z branży nieruchomości. Wyeksponuję ją również na stronie www.twoj-posrednik.pl. Zadbam o różnorodność działań marketingowych w Internecie. Będę promował Twoją nieruchomość wśród szerokiej grupy odbiorców. Posiadam szeroką bazę własnych klientów, którzy pierwsi dowiedzą się o Twojej nieruchomości.

Dopełniamy formalności

Po znalezieniu nabywcy zadbam o prawidłową i bezpieczną sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Wyręczę Cię we wszystkich najważniejszych formalnościach transakcji, czuwając nad podpisaniem umowy przedwstępnej, dokumentami kredytowymi czy też organizacją aktu notarialnego.

Finalizacja i przekazanie

Jestem obecny przy przekazaniu kluczy – najprzyjemniejszym momencie procesu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Sporządzam niezbędne protokoły i pomagam w rozliczeniu mediów, podczas gdy Ty cieszysz się z finalizacji udanej transakcji.