Marcin Wilczyński

pośrednik w obrocie nieruchomościami
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, University of Abertay Dundee, Master of Business Administration (MBA) Poznań – Atlanta, Studium Podyplomowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Gospodarki Nieruchomościami,

Z zawodu i zamiłowania pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Nazywam się Marcin Wilczyński i jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Posiadam licencję wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury o numerze 16296.
Od 15 lat zajmuję się kompleksową obsługą transakcji sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Posiadam wiedzę i doświadczenie w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości oraz sprzedaży nieruchomości trudnych i zadłużonych, którą zdobyłem w trakcie pracy w jednym z pierwszych i renomowanych biur obrotu nieruchomościami.
Specjalizuję się ponadto w doradztwie i wydawaniu opinii dotyczących szacowania wartości rynkowych nieruchomości, m.in. na zlecenie organów sądowych.
Moim celem jest stworzenie dla Klientów takich warunków, aby wymiana na rynku nieruchomości była bezpieczna, a transakcje przebiegały sprawnie i prawidłowo.

Prywatnie jestem mężem i ojcem, którego pasją są podróże i nieruchomości.

Dariusz Siwczak – administrator nieruchomości

Z wykształcenia ekonomista, którego specjalizacją jest administracja najmem.

Nazywam się Dariusz Siwczak od 10 lat zajmuje się obsługą administracyjną lokali mieszkaniowych oraz komercyjnych. Doradzam w zakresie przygotowania nieruchomości pod wynajem oraz dokonuje wyceny możliwego do uzyskania czynszu najmu. Reprezentuję wynajmujących i dbam należycie o ich interesy. Sprawuję bieżącą kontrolę nad sytuacją techniczną oraz ekonomiczno-finansową wynajmowanych lokali. W trakcie trwania umowy najmu zajmuję rozwiązywaniem bieżących problemów oraz koordynacją napraw.

Prywatnie jestem mężem i ojcem, którego pasją jest strzelectwo sportowe i fotografia.